KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376107
nr 1237 6107
Katrin Kahl (f. 1954), Sverige. Sommar mås, Waxholm. Signerad, daterad -97. Olja på pannå, Motivet: 30x35
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:31:09
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr